fbpx

Njoftim për dhënje të kontratës

  • Version
  • Download 0
  • File Size 132.26 KB
  • File Count 1
  • Create Date 24 Mars, 2021
  • Last Updated 13 Prill, 2021

Njoftim për dhënje të kontratës

Demontimi transporti dhe shkarkimi i Butik Postes së Ferizaj-it në depon e Postes se Kosoves