Njoftim për kontratë

  • Version
  • Download 8
  • File Size 137.66 KB
  • File Count 1
  • Create Date 28 Tetor, 2019
  • Last Updated 28 Tetor, 2019

Njoftim për kontratë

Furnizimi me produkte të licencuara të Microsoft-it për kërkesat dhe nevojat e afarizmit të Postës së Kosovës.

vetak-19-7612-111 dhe numër te brendshëm: PK-19-038-111