fbpx

Njoftim për kontratë

  • Version
  • Download 5
  • File Size 144.59 KB
  • File Count 1
  • Create Date 4 Shkurt, 2021
  • Last Updated 4 Shkurt, 2021

Njoftim për kontratë

Monitorimi, mirëmbajtja dhe servisimi i sistemit të kamerave në zyrat postare të Postës së Kosovës SH.A