fbpx

Njoftim për dhënje të kontratës

  • Version
  • Download 25
  • File Size 128.13 KB
  • File Count 1
  • Create Date 28 Tetor, 2019
  • Last Updated 28 Tetor, 2019

Njoftim për dhënje të kontratës

Sherbim për mirëmbajtje të disa pajisjeve të produkteve të CISCO dhe furnizim me pajisje të IT-sëme numer prokurimi: vetak-19-6062-2-2-1 dhe numër te brendshëm: PK-19-030-221